ZWD225PAF0524/J
AC DC Converters
Manufacturer No:
ZWD225PAF0524/J
Datasheet:
ZWD225PAF0524/J
Description:
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
In Stock
14 pcs On sales
Product Parameter
Series
ZWD-PAF (225W)
Voltage - Output 2
24V
Efficiency
81%
Voltage - Isolation
3kV
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Current - Output (Max)
5A, 9A
Power (Watts)
225W
Voltage - Input
85 ~ 265 VAC
Size / Dimension
8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm)
Type
Open Frame
Voltage - Output 1
5V
Company Profile
ZWD225PAF0524/J Relevant information
ZWD225PAF0524
ZWD225PAF0524
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
ZWD225PAF0524/A
ZWD225PAF0524/A
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
ZWD225PAF0524/J
ZWD225PAF0524/J
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
ZWD225PAF0524/JA
ZWD225PAF0524/JA
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
ZWD225PAF0524/JL
ZWD225PAF0524/JL
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W
ZWD225PAF0524/L
ZWD225PAF0524/L
AC/DC CONVERTER 5V 24V 225W