LC51024MV-75FN672C
Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
Manufacturer No:
LC51024MV-75FN672C
Package:
672-BBGA
Datasheet:
LC51024MV-75FN672C
Description:
IC CPLD 1024MC 7.5NS 672FBGA
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Package / Case
672-BBGA
Delay Time tpd(1) Max
7.5ns
Operating Temperature
0°C ~ 90°C (TJ)
Supplier Device Package
672-FPBGA (27x27)
Voltage Supply - Internal
3V ~ 3.6V
Number of I/O
381
Company Profile
LC51024MV-75FN672C Relevant information
LC51
LC51
TVS DIODE 51V 91.1V DO202AA