LC51024MV-52F484C
Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
Manufacturer No:
LC51024MV-52F484C
Package:
484-BBGA
Datasheet:
LC51024MV-52F484C
Description:
IC CPLD 1024MC 5.2NS 484FBGA
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Number of I/O
317
Package / Case
484-BBGA
Delay Time tpd(1) Max
5.2ns
Operating Temperature
0°C ~ 90°C (TJ)
Supplier Device Package
484-FPBGA (23x23)
Series
ispXPLD® 5000MV
Voltage Supply - Internal
3V ~ 3.6V
Company Profile
LC51024MV-52F484C Relevant information
LC51
LC51
TVS DIODE 51V 91.1V DO202AA