LC51024MV-75FN484C
Embedded - CPLDs (Complex Programmable Logic Devices)
Manufacturer No:
LC51024MV-75FN484C
Package:
484-BBGA
Datasheet:
LC51024MV-75FN484C
Description:
IC CPLD 1024MC 7.5NS 484FBGA
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Delay Time tpd(1) Max
7.5ns
Operating Temperature
0°C ~ 90°C (TJ)
Supplier Device Package
484-FPBGA (23x23)
Voltage Supply - Internal
3V ~ 3.6V
Number of I/O
317
Package / Case
484-BBGA
Company Profile
LC51024MV-75FN484C Relevant information
LC51
LC51
TVS DIODE 51V 91.1V DO202AA