PM5YCW12.0-CC
Panel Indicators, Pilot Lights
Manufacturer No:
PM5YCW12.0-CC
Datasheet:
PM5YCW12.0-CC
Description:
LED ASSEMBLY
Part Status
Obsolete
Company Profile
PM5YCW12.0-CC Relevant information
PM5YC
PM5YC
PNL MNT W/ WIRE 590NM 600MCD YLW
PM5YCW12.0
PM5YCW12.0
PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12"
PM5YCW12.0-CC
PM5YCW12.0-CC
LED ASSEMBLY
PM5YD
PM5YD
PNL MNT W/ WIRE 590NM 25MCD YLW
PM5YD12VW12
PM5YD12VW12
PNL MNT YLW 20MA W/WIRE 12"
PM5YD12VW12.0
PM5YD12VW12.0
LED ASSY PNL 5MM YLW DIFF 12V