XUP736212.500JU6I
Oscillators
Manufacturer No:
XUP736212.500JU6I
Manufacture:
IDT, Integrated Device Technology Inc
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
XUP736212.500JU6I
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
In Stock
261 pcs On sales
Product Parameter
Frequency
212.5MHz
Absolute Pull Range (APR)
Packaging
Strip
Current - Supply (Disable) (Max)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Crystal
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type
XO (Standard)
Voltage - Supply
3.3V
Output
LVPECL
Frequency Stability
±25ppm
Series
XUP
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Max)
115mA