Z8F0431QJ020SG
Embedded - Microcontrollers
Manufacturer No:
Z8F0431QJ020SG
Package:
28-VQFN
Datasheet:
Z8F0431QJ020SG
Description:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V
Connectivity
Mounting Type
Surface Mount
Number of I/O
25
Speed
20MHz