600D337G030DL5
Aluminum Electrolytic Capacitors
Manufacturer No:
600D337G030DL5
Datasheet:
600D337G030DL5
Description:
CAP ALUM 330UF 30V AXIAL
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Voltage - Rated
30V
Size / Dimension
0.375" Dia x 2.187" L (9.53mm x 55.56mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Capacitance
330µF