PDU3XVN3G16
Power Distribution, Surge Protectors
Manufacturer No:
PDU3XVN3G16
Manufacture:
Tripp Lite
Datasheet:
PDU3XVN3G16
Description:
PDU INTL 3-PHASE MONITORED 230V
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Features
Load Meter
Connector - AC Output
IEC 320-C13 (30), C19 (6)
Approvals
CE
Media Lines Protected
AC Outlets
36
Cord Length
3' (0.92m)
Part Status
Active
Current - Max
16A
Mounting Type
Rack, Vertical
Region Utilized
Voltage - Input
400V