A9CCA-1008F
Flat Flex Cables (FFC, FPC)
Manufacturer No:
A9CCA-1008F
Manufacture:
TE Connectivity AMP Connectors
Datasheet:
A9CCA-1008F
Description:
FLEX CABLE - AFG10A/AF10/AFG10A
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Pitch
0.100" (2.54mm)
Length
8.00" (203.20mm)