STM037SC2DX012N
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
STM037SC2DX012N
Datasheet:
STM037SC2DX012N
Description:
CABLE ASSY RCPT 37POS 2ROW 12"
Product Parameter
Contact Finish
Nickel
Number of Rows
2
Cable Termination
Crimp
Color
White, Individual
Length
1.00' (304.80mm)