STM037SC2DC018N
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
STM037SC2DC018N
Datasheet:
STM037SC2DC018N
Description:
CONN RCPT 37POS DL 30AWG 18"
Length
1.50' (457.20mm)