STM037PC2DC020Q
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
STM037PC2DC020Q
Datasheet:
STM037PC2DC020Q
Description:
CONN PLUG 37POS DL 30AWG 20"
Product Parameter
Number of Rows
2
Cable Termination
Crimp
Color
Multiple, Individual
Length
1.67' (508.00mm)