STM037PC0DC009N
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
STM037PC0DC009N
Manufacture:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Datasheet:
STM037PC0DC009N
Description:
CONN PLUG 37POS 28AWG 9IN
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Color
Multiple, Individual
Pitch - Connector
Usage
Number of Positions
37
Length
0.750' (228.60mm, 9.00")