STL015PC2DCC10N
Rectangular Cable Assemblies
Manufacturer No:
STL015PC2DCC10N
Manufacture:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Datasheet:
STL015PC2DCC10N
Description:
CONN PLUG 15POS 30AWG 10IN
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Cable Termination
Crimp
Color
Multiple, Individual
Pitch - Connector
Usage
Number of Positions
15
Length
0.833' (254.00mm, 10.00")