BZD17C24P R2G
Accessories
Manufacturer No:
BZD17C24P R2G
Datasheet:
BZD17C24P R2G
Description:
Zener Diodes 0,8W, 24V, ZENER
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Factory Pack Quantity
7500
Company Profile
BZD17C24P R2G Relevant information
BZD17C100P M2G
BZD17C100P M2G
DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA
BZD17C100P MHG
BZD17C100P MHG
DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA
BZD17C100P MQG
BZD17C100P MQG
DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA
BZD17C100P MTG
BZD17C100P MTG
DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA
BZD17C100P R3G
BZD17C100P R3G
DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA
BZD17C100P RFG
BZD17C100P RFG
DIODE ZENER 100V 800MW SUB SMA