569AAAA000126BBG
Oscillators
Manufacturer No:
569AAAA000126BBG
Manufacture:
Silicon Labs
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
569AAAA000126BBG
Description:
200 MHZ
In Stock
50 pcs On sales
Product Parameter
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type
VCXO
Voltage - Supply
2.5V, 3.3V
Output
LVPECL
Frequency Stability
±20ppm
Series
Si569, Ultra™
Height - Seated (Max)
0.052" (1.33mm)
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Max)
170mA
Frequency
200MHz
Absolute Pull Range (APR)
±20ppm