532FC000647DG
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Manufacturer No:
532FC000647DG
Datasheet:
532FC000647DG
Description:
XTAL OSC XO 2.5V 6SMD
Frequency Stability
±7ppm
Frequency - Output 1
81MHz
Height
0.071" (1.80mm)
Frequency - Output 2
135MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tray
Current - Supply (Max)
98mA
Current - Supply (Disable) (Max)
75mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply
2.5V
Company Profile
532FC000647DG Relevant information
532F BK078
532F BK078