532FC000213DGR
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Manufacturer No:
532FC000213DGR
Manufacture:
Silicon Labs
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
532FC000213DGR
Description:
XTAL OSC XO 2.5V 6SMD
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Function
Enable/Disable
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
98mA
Part Status
Active
Current - Supply (Disable) (Max)
75mA
Base Resonator
Crystal
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
±7ppm
Type
XO (Standard)
Frequency - Output 1
125MHz
Height
0.071" (1.80mm)
Frequency - Output 2
156.25MHz
Output
LVDS
Frequency - Output 3
Series
Si532
Frequency - Output 4
Company Profile
532FC000213DGR Relevant information
532F BK078
532F BK078