531FC156M250DG
Oscillators
Manufacturer No:
531FC156M250DG
Datasheet:
531FC156M250DG
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
In Stock
15 pcs On sales
Product Parameter
Output
LVDS
Frequency Stability
±7ppm
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
98mA
Frequency
156.25MHz
Absolute Pull Range (APR)
Packaging
Strip
Current - Supply (Disable) (Max)
75mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply
2.5V
Company Profile
531FC156M250DG Relevant information
531F BK078
531F BK078