531FA312M500DG
Oscillators
Manufacturer No:
531FA312M500DG
Datasheet:
531FA312M500DG
Description:
XO-DIFFSE SINGLEFREQ OE_PIN1 10
In Stock
10 pcs On sales
Product Parameter
Frequency
312.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max)
75mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
±50ppm
Output
LVDS
Height - Seated (Max)
0.071" (1.80mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Current - Supply (Max)
98mA
Absolute Pull Range (APR)
Company Profile
531FA312M500DG Relevant information
531F BK078
531F BK078