510JBA156M250BAG
Oscillators
Manufacturer No:
510JBA156M250BAG
Manufacture:
Silicon Labs
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
510JBA156M250BAG
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
In Stock
50 pcs On sales
Product Parameter
Output
LVDS
Frequency Stability
±25ppm
Series
Si510
Height - Seated (Max)
0.050" (1.28mm)
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Max)
23mA
Frequency
156.25MHz
Absolute Pull Range (APR)
Packaging
Strip
Spread Spectrum Bandwidth
Part Status
Active
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Crystal
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Type
XO (Standard)
Voltage - Supply
1.8V