510BBA212M500BAG
Oscillators
Manufacturer No:
510BBA212M500BAG
Datasheet:
510BBA212M500BAG
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
In Stock
25 pcs On sales
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Voltage - Supply
3.3V
Output
LVDS
Frequency Stability
±25ppm
Height - Seated (Max)
0.050" (1.28mm)
Ratings
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)
23mA
Frequency
212.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max)
18mA