M91Z90GV4L
Motors - AC, DC
Manufacturer No:
M91Z90GV4L
Manufacture:
Panasonic Industrial Automation Sales
Datasheet:
M91Z90GV4L
Description:
MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W