MSC8156SAG1000B
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
Manufacturer No:
MSC8156SAG1000B
Datasheet:
MSC8156SAG1000B
Description:
IC DSP 6X 1GHZ SC3850 783FCBGA
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Interface
Ethernet, I²C, PCI, RGMII, Serial RapidIO, SGMII, SPI, UART/USART
Packaging
Tray
Clock Rate
1GHz
On-Chip RAM
576kB
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - I/O
2.50V
Voltage - Core
1.00V
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TJ)