DSP56321VL275
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
Manufacturer No:
DSP56321VL275
Datasheet:
DSP56321VL275
Description:
IC DSP 24BIT 275MHZ 196MAPBGA
Voltage - I/O
3.30V
Voltage - Core
1.60V
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C (TJ)
Clock Rate
275MHz