DSP56321VF240
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
Manufacturer No:
DSP56321VF240
Datasheet:
DSP56321VF240
Description:
IC DSP 24BIT 240MHZ 196MAPBGA
Product Parameter
On-Chip RAM
576kB
Part Status
Not For New Designs
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - I/O
3.30V
Voltage - Core
1.60V
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C (TJ)
Clock Rate
240MHz