DSP56321VF200
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
Manufacturer No:
DSP56321VF200
Package:
196-BGA
Datasheet:
DSP56321VF200
Description:
IC DSP 24BIT 200MHZ 196MAPBGA
Product Parameter
On-Chip RAM
576kB
Part Status
Not For New Designs
Mounting Type
Surface Mount
Voltage - I/O
3.30V
Package / Case
196-BGA
Voltage - Core
1.60V
Base Part Number
DSP56321
Series
DSP56K/Symphony
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C (TJ)
Clock Rate
200MHz