5.0SMLJ20CA-TP
TVS - Diodes
Manufacturer No:
5.0SMLJ20CA-TP
Datasheet:
5.0SMLJ20CA-TP
Description:
TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Power - Peak Pulse
5000W (5kW)
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
Power Line Protection
No
Bidirectional Channels
1
Capacitance @ Frequency
Voltage - Breakdown (Min)
22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
32.4V
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
20V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
155A