XAH335030.000000K
Oscillators
Manufacturer No:
XAH335030.000000K
Manufacture:
IDT, Integrated Device Technology Inc
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
XAH335030.000000K
Description:
0030.000000MHZ 3.3VDC HCMOS/LVCM
In Stock
1000 pcs On sales
Product Parameter
Output
LVCMOS
Frequency Stability
±50ppm
Series
XAH
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Function
Enable/Disable
Current - Supply (Max)
35mA
Frequency
30MHz
Absolute Pull Range (APR)
Packaging
Digi-Reel®
Current - Supply (Disable) (Max)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Crystal
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type
XO (Standard)
Voltage - Supply
3.3V