72V215L10TF
Logic - FIFOs Memory
Manufacturer No:
72V215L10TF
Datasheet:
72V215L10TF
Description:
IC FIFO SYNC 512X18 10NS 64STQFP
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Series
72V
Base Part Number
72V215
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Data Rate
100MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Packaging
Tray
Retransmit Capability
No
Access Time
6.5ns
Current - Supply (Max)
30mA