72V205L10TF
Logic - FIFOs Memory
Manufacturer No:
72V205L10TF
Package:
64-LQFP
Datasheet:
72V205L10TF
Description:
IC FIFO SYNC 16KX9 10NS 64QFP
Series
72V
Base Part Number
72V205
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Data Rate
100MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Packaging
Tray
Access Time
6.5ns
Current - Supply (Max)
30mA