72V201L15PFI8
Logic - FIFOs Memory
Manufacturer No:
72V201L15PFI8
Package:
32-LQFP
Datasheet:
72V201L15PFI8
Description:
IC FIFO SYNC 256X9 15NS 32-TQFP
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Bus Directional
Uni-Directional
Series
72V
Base Part Number
72V201
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Data Rate
66.7MHz
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Access Time
10ns
Current - Supply (Max)
20mA