72V06L25J8
Logic - FIFOs Memory
Manufacturer No:
72V06L25J8
Datasheet:
72V06L25J8
Description:
IC ASYNCH 8192X18 25NS 32PLCC
Series
72V
Voltage - Supply
3V ~ 3.6V
Data Rate
28.5MHz
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Retransmit Capability
Yes
Access Time
25ns
Current - Supply (Max)
75mA