112-105PAJ-B01
Temperature Sensors - NTC Thermistors
Manufacturer No:
112-105PAJ-B01
Manufacture:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Package:
Bead, Glass
Datasheet:
112-105PAJ-B01
Description:
THERMISTOR NTC 1MOHM BEAD
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
B Value Tolerance
Length - Lead Wire
0.38" (9.60mm)
B0/50
Resistance Tolerance
±20%
B25/50
Operating Temperature
-60°C ~ 300°C
B25/75
Resistance in Ohms @ 25°C