HIF2E-10D-2.54RA(20)
Rectangular Connectors - Board In, Direct Wire to Board
Manufacturer No:
HIF2E-10D-2.54RA(20)
Manufacture:
Hirose Electric Co Ltd
Datasheet:
HIF2E-10D-2.54RA(20)
Description:
CONN HOUSING 2.54MM DUAL
Part Status
Active
Company Profile
HIF2E-10D-2.54RA(20) Relevant information
HIF2-GPB10
HIF2-GPB10
CONN GUIDE PLATE
HIF2-GPB30
HIF2-GPB30
CONN GUIDE PLATE
HIF2-GPB60
HIF2-GPB60
HIF2B-10D-2.54RA
HIF2B-10D-2.54RA
CONN DIP HDR IDC 10POS VERT
HIF2B-10D-2.54RB
HIF2B-10D-2.54RB
CONN DIP HDR IDC 10POS VERT
HIF2B-14-2.54RA
HIF2B-14-2.54RA
CONN DIP HDR IDC 14POS VERT