GS8673EQ36BGK-675
Accessories
Manufacturer No:
GS8673EQ36BGK-675
Package:
BGA-260
Datasheet:
GS8673EQ36BGK-675
Description:
SRAM 1.2/1.5V 2M x 36 72M
Tradename
SigmaQuad-IIIe
Supply Current - Max
3.17 A
Supply Voltage - Max
1.4 V
Memory Type
QDR-III
Supply Voltage - Min
1.3 V
Subcategory
Memory & Data Storage
Factory Pack Quantity
8
Maximum Clock Frequency
675 MHz