GS8672Q18BE-200I
Accessories
Manufacturer No:
GS8672Q18BE-200I
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS8672Q18BE-200I
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 18 72M
Maximum Clock Frequency
200 MHz
Organization
4 M x 18
Maximum Operating Temperature
+ 85 C
Minimum Operating Temperature
- 40 C
Type
SigmaQuad-II
Package / Case
BGA-165
Series
GS8672Q18BE
Tradename
SigmaQuad-II
Supply Current - Max
870 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Memory Type
QDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V