GS8662TT10BGD-450I
Accessories
Manufacturer No:
GS8662TT10BGD-450I
Datasheet:
GS8662TT10BGD-450I
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 8M x 9 72M
Memory Type
DDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
450 MHz
Organization
8 M x 9
Maximum Operating Temperature
+ 85 C
Minimum Operating Temperature
- 40 C
RoHS
Details
Type
SigmaDDR-II+ B2
Series
GS8662TT10BGD
Tradename
SigmaDDR-II+
Supply Current - Max
705 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V