GS8642Z36B-200IV
Accessories
Manufacturer No:
GS8642Z36B-200IV
Package:
BGA-119
Datasheet:
GS8642Z36B-200IV
Description:
SRAM 1.8/2.5V 2M x 36 72M
Access Time
7.5 ns
Supply Current - Max
250 mA, 330 mA
Supply Voltage - Max
2.7 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Subcategory
Memory & Data Storage
Factory Pack Quantity
14
Maximum Clock Frequency
200 MHz