GS8322Z72GC-200EV
Accessories
Manufacturer No:
GS8322Z72GC-200EV
Manufacture:
GSI Technology
Package:
BGA-209
Datasheet:
GS8322Z72GC-200EV
Description:
SRAM 1.8/2.5V 512K x 72 36M
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
RoHS
Details
Product Type
SRAM
Type
NBT
Interface Type
Parallel
Brand
GSI Technology
Mounting Style
SMD/SMT
Series
GS8322Z72GC
Package / Case
BGA-209
Packaging
Tray
Product Category
SRAM
Tradename
NBT SRAM
Moisture Sensitive
Yes
Access Time
7.5 ns
Supply Voltage - Max
2.7 V
Memory Size
36 Mbit
Supply Voltage - Min
1.7 V
Memory Type
SDR
Factory Pack Quantity
14
Subcategory
Memory & Data Storage
Maximum Clock Frequency
200 MHz