GS81302TT38AGD-500
Accessories
Manufacturer No:
GS81302TT38AGD-500
Package:
BGA
Datasheet:
GS81302TT38AGD-500
Description:
SRAM SigmaDDR-II+, 144Mb, x36, 500MHz, Commercial Temp
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Product Type
SRAM
Interface Type
Serial
Mounting Style
SMD/SMT
Package / Case
BGA
RoHS
Details
Product Category
SRAM
Brand
Series
GS81302TT38AGD
Supply Voltage - Max
1.9 V
Tradename
SigmaDDR-II+
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
500 MHz