GS81302TT19AGD-450
Accessories
Manufacturer No:
GS81302TT19AGD-450
Package:
BGA
Datasheet:
GS81302TT19AGD-450
Description:
SRAM SigmaDDR-II+, 144Mb, x18, 450MHz, Commercial Temp
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Maximum Clock Frequency
450 MHz
Manufacturer
GSI Technology
Maximum Operating Temperature
+ 85 C
Organization
8 M x 18
Minimum Operating Temperature
0 C
Product Type
SRAM
Interface Type
Serial
Mounting Style
SMD/SMT
Package / Case
BGA
RoHS
Details
Product Category
SRAM
Brand
Series
GS81302TT19AGD
Supply Voltage - Max
1.9 V
Tradename
SigmaDDR-II+
Supply Voltage - Min
1.7 V