GS81302TT07GE-350I
Accessories
Manufacturer No:
GS81302TT07GE-350I
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS81302TT07GE-350I
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 16M x 8 144M
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Maximum Clock Frequency
350 MHz
Organization
16 M x 8
Maximum Operating Temperature
+ 85 C
Product Type
SRAM
Minimum Operating Temperature
- 40 C
RoHS
Details
Interface Type
Parallel
Type
SigmaDDR-II+ B2
Mounting Style
SMD/SMT
Brand
Package / Case
BGA-165
Series
GS81302TT07GE
Product Category
SRAM
Packaging
Tray
Tradename
SigmaDDR-II+
Supply Current - Max
810 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Memory Type
DDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V