GS81302S36GE-333I
Accessories
Manufacturer No:
GS81302S36GE-333I
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS81302S36GE-333I
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 36 144M
Series
GS81302S36GE
Product Category
SRAM
Packaging
Tray
Tradename
SigmaSIO DDR-II
Supply Current - Max
1.01 A
Supply Voltage - Max
1.9 V
Memory Type
DDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
333 MHz