GS81302DT37E-350I
Accessories
Manufacturer No:
GS81302DT37E-350I
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS81302DT37E-350I
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 36 144M
Series
GS81302DT37E
Product Category
SRAM
Packaging
Tray
Tradename
SigmaQuad-II+
Supply Current - Max
1.065 A
Memory Size
114 Mbit
Supply Voltage - Max
1.9 V
Memory Type
QDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
350 MHz