GS81302DT37AGD-450
Accessories
Manufacturer No:
GS81302DT37AGD-450
Package:
BGA
Datasheet:
GS81302DT37AGD-450
Description:
SRAM SigmaQuad-II+, 144Mb, x36, 450MHz, Commercial Temp
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
RoHS
Details
Product Category
SRAM
Brand
Series
GS81302DT37AGD
Supply Voltage - Max
1.9 V
Tradename
SigmaQuad-II+
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
450 MHz