GS81302D08GE-375
Accessories
Manufacturer No:
GS81302D08GE-375
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS81302D08GE-375
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 16M x 8 144M
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
RoHS
Details
Interface Type
Parallel
Type
SigmaQuad-II
Mounting Style
SMD/SMT
Brand
GSI Technology
Package / Case
BGA-165
Series
GS81302D08GE
Product Category
SRAM
Packaging
Tray
Tradename
SigmaQuad-II
Supply Current - Max
995 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Memory Type
QDR-II
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
375 MHz