GS8128218GD-333I
Accessories
Manufacturer No:
GS8128218GD-333I
Manufacture:
GSI Technology
Package:
BGA-165
Datasheet:
GS8128218GD-333I
Description:
SRAM 2.5/3.3V 8M x 18 144M
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Access Time
4.5 ns
Supply Current - Max
390 mA, 530 mA
Memory Size
144 Mbit
Supply Voltage - Max
3.6 V
Memory Type
SDR
Supply Voltage - Min
2.3 V
Subcategory
Memory & Data Storage
Factory Pack Quantity
10
Manufacturer
GSI Technology
Maximum Clock Frequency
333 MHz