MC-206 32.7680KA-AG0: ROHS
Crystals
Manufacturer No:
MC-206 32.7680KA-AG0: ROHS
Package:
4-SMD, Gull Wing
Datasheet:
MC-206 32.7680KA-AG0: ROHS
Description:
CRYSTAL SMD
In Stock
0 pcs On sales
Product Parameter
Frequency Tolerance
±20ppm
Height - Seated (Max)
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
ESR (Equivalent Series Resistance)
55 kOhms
Frequency
32.768kHz
Package / Case
4-SMD, Gull Wing
Load Capacitance
7pF
Size / Dimension
0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Frequency Stability
Company Profile
MC-206 32.7680KA-AG0: ROHS Relevant information
MC-2
MC-2
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.5"
MC-20
MC-20
CONN BARRIER STRIP 20CIRC 0.5"